Як підібрати велосипед

Найпопулярнішими типами велосипедів є: гірські, шосейні та гібриди. Далі детальніше про кожен з них.

Гірський велосипед

Гірський велосипед призначений для їзди по гористій місцевості, а також місцях з грунтовими стежками. Один з найбільш універсальних типів велосипедів в наших широтах. Основними складовими цього типу велосипедів є:

  • Наявність амортизаторів спереду
  • Великий вибір передач (до 30ти)
  • Потужні гальма (обідні або дискові)
  • Прямий або з невеликим вигином руль
  • Широка гума з шипами (протектором)

Шосейний велосипед

Такий велосипед призначений для їзди тільки по дорогах з хорошим асфальтовим покриттям. Зазвичай такі велосипеди мають закриту легку раму. Верхня труба розташована горизонтально або трохи нахилена назад.

Кермо шосейного велосипеда має складну вигнуту форму, забезпечуючи високу посадку, зручну і безпечну для їзди по дорогах, так і низьку, з якої можна розвинути високу швидкість. Шосейні колеса мають той же самий розмір, як і колеса дорожніх велосипедів (зазвичай 28 "), але вони більш вузькі. Покришки застосовуються гладкі (з дрібним протектором) і тонкі (32-37 мм), що зменшує опір коченню. Кількість спиць часто зменшують до 18-20, тому що для такого велосипеда міцність коліс не так важлива, як для дорожнього.

Гібрид

Велосипед гібрид - суміш гірського і міського велосипеда, призначений для їзди як по пересіченій місцевості, так і по асфальтованих ділянках. Від гірського тут багато передач і амортизаційна вилка, від міського - зручна посадка і великі колеса. Даний тип велосипедів було створено спеціально для тих, хто бажає універсальний варіант для їзди в абсолютно різних умовах.

Велопрокат у Львові

В нашому прокаті ви знайдете в основному гірські і гібридні велосипеди. Як показала практика це найоптимальніший варіант велосипеду для міста Львів, враховуючи всі нерівності рельєфу і бруківку.

Ми допоможемо підібрати велосипед на прокат найоптимальніший для вас. Дізнайтесь актуальні ціни та умови прокату на сторінці: Прокат велосипедів у Львові.

Графік роботи

Щодня: з 10:00 до 14:00 та з 15:00 до 20:00 (в Неділю до 18:00). Обовʼязково завчасно телефонуйте, щоб уточнити наявність спорядження.

Контакти

м.Львів, вул. Квітки Основ’яненка 35

(067) 385-11-18 (Kyivstar)
(093) 741-36-66 (Lifecell)

Зворотній звязок

Широкий вибір велосипедів, лиж, сноубордів, одягу та іншого спортивного спорядження! Приємна атмосфера, хороша якість, доступні ціни! Працюємо по попередньому дзвінку.