Як підібрати гірські лижі

Беручи лижу на прокат найпростіше врахувати наступне: коротка лижа — легша в керуванні і маневреніша, але не стабільна на швидкості; довга лижа — значно стабільніша на швидкості і дозволяє легко скидати швидкість, але важча в керуванні і має більший радіус повороту. В середньому оптимальний варіант довжини лижі — на 10-35 см менше від вашого зросту.

Основні типи лиж

Типи лижів

Карвінгова лижа
Найбільш розповсюджена лижа, розрахована тільки для підготовлених трас. Підбирається на 15-20 см менше зросту.
Спортивна лижа
Жорстка лижа розрахована на швидкість і велику нагрузку, підходить тільки для підготовлених трас. Підбирається на 10-15 см менше зросту.
Універсали
Це та ж сама карвінгова лижа, але ширша. За рахунок ширини вона буде стабільною на поганих недоглянутих трасах, при значних зусиллях витягне навіть цілину. Підбирається від -25 см до +15 см від зросту.
Фрістайл
М’яка лижа з відцентрованим кріпленням посередині. Призначена для стрибків і трюків.
Фрірайд
Широчезна лижа призначена для катання по цілині (пухляку). За рахунок великої площі вона не тоне в снігу. Підбирається на свій ріст і вище до +15 см — тут важлива площа.

Як підібрати лижні палки

Коли ви тримаєте палку, рука в лікті повинна бути в межах 90 градусів, допускається незначне відхилення.

Графік роботи

Щодня: з 10:00 до 14:00 та з 15:00 до 20:00 (в Неділю до 18:00). Обовʼязково завчасно телефонуйте, щоб уточнити наявність спорядження.

Контакти

м.Львів, вул. Квітки Основ’яненка 35

(067) 385-11-18 (Kyivstar)
(093) 741-36-66 (Lifecell)

Зворотній звязок

Широкий вибір велосипедів, лиж, сноубордів, одягу та іншого спортивного спорядження! Приємна атмосфера, хороша якість, доступні ціни! Працюємо по попередньому дзвінку.