Якщо ви берете сноуборд на прокат - найпростіше вибирати сноуборд за принципом «до підборіддя» . Якщо ви збираєтесь кататись по цілині можна брати довшу і ширшу дошку. Тут потрібна площа щоб він не тонув в снігу.
Перш ніж ти підеш в магазин, щоб купити свій перший сноуборд-комплект, необхідно визначитися, як ти будеш кататися перший час. Якщо ти вже впевнено стоїш на дошці, тобі знайомі такі слова, як «карвінг», «зловити кант» і «греб», а в кишенях валяється пачка використаних скі-пасів, тобі взагалі не потрібні поради, описані нижче. Ти і так знаєш, яким буде твій новенький сноуборд. Але якщо ти поки новачок в цьому виді спорту, необхідно дізнатися про деякі тонкощі вибору дошки.
Сноуборд - це свобода вибору і свобода дій. Але все ж існує кілька стилів катання.
Зручність катання і виконання трюків на дошці багато в чому залежить від її форми і прогину. Існує дві форми сноуборду - twin-tip та directional.
Дошка з формою twin-tip має абсолютно симетричні ніс і хвіст. Така форма ідеально підходить для виконання стрибків і джіббінга.
Форма directional (спрямована) має під собою подовжений ніс і вкорочений хвіст. На такій дошці буде зручно кататися в стилі фрірайд, так як на незайманому снігу ніс не буде в ньому потопати і завжди буде спливати наверх.
Тепер поговоримо про прогини. Якщо ще 5-10 років тому існувало всього два види прогину дошки, то сьогодні їх налічується з десяток. Але якщо узагальнити їх, можна виділити наступні типи:
Якщо говорити про прогини в загальному, то у кожного з них є свої переваги і недоліки. Головне пам'ятайте, що не сноуборд керує вами, а ви сноубордом. Прогін не зробить вас супер-крутим райдером за тиждень, тут потрібні постійні тренування і вдосконалення техніки. І тоді ви поїдете, як Бог, навіть на звичайному шматку фанери.
Довжина сноуборду також впливає на комфорт при катанні. Ростовка твоєї майбутньої дошки залежить не тільки від твого росту, але і від ваги. Якщо у тебе стандартна комплекція і ти зупинив свій вибір на дошці All Mountain, найпростіше вибирати сноуборд за принципом «до підборіддя».
Пізніше, коли ти визначишся зі стилем катання, будеш знати, яка саме ростовка дошки тобі підходить. Як правило для фрірайду вибирається сноуборд довший і ширший, а для фрістайлу навпаки, коротший.
Також сноуборди розрізняються по ширині і жорсткості. Чим менше жорсткість, тим, м'якше дошка і гірше стійкість. Але м'які дошки добре поводяться при стрибках і різних трюках на схилі. Тому тут теж вибір за тобою. Потрібно вирішити, чого хочеться більше.
Кріплення для сноуборда бувають м'якими і жорсткими. Жорсткі кріплення підходять для карвінгу і жорстких дошок. До них йдуть і жорсткі черевики, які практично нічим не відрізняються від лижних.
М'які кріплення є найбільш поширеними. Вони складаються з бази, хайбека і стреп. Хайбек - задня частина кріплення, яка підтримує ногу - зроблений або з пластика або з металу. База також може бути як пластикової, так і металевої. Стрепи - це ремінці, які міцно фіксують ноги в кріпленнях.
Сноубордові черевики також бувають м'якими і жорсткими. Все, як і в випадку з кріпленнями, залежить від стилю. М'які кріплення - м'які черевики, жорстким - жорсткі.
Субота, неділя: з 11:00 до 19:00.
- В будні дні — велопрокат працює за попереднім дзвінком.
Обовʼязково завчасно телефонуйте щоб уточнити наявність спорядження.
м.Львів, вул. Квітки Основ’яненка 35
(063) 424-64-58 (Lifecell)
(067) 385-11-18 (Kyivstar)
В літній період в нас працює прокат велосипедів, прокат наметів, прокат рюкзаків, оренда спальників, трекінгових палок, карематів та іншого туристичного спорядження. В зимовий - прокат лиж, оренда лижних костюмів,прокат сноубордів, захисту та інших аксесуарів. Широкий вибір спорядження на прокат. Приємна атмосфера, хороша якість, доступні ціни!